Selectează dimensiunea, materialul și culoarea dorită pentru patul tău.
După plasarea comenzii, vom reveni către tine pentru confirmarea detaliilor comenzii și pentru a-ți oferi toate informațiile necesare.
Pentru alte variante de materiale și culori (stofă, boucle, velur) contactează-ne la 0775 589 632 (0775LUXOFA)
Ce ne putem dori de la un pat?
Sa arate bine, sa fie confortabil si rezistent.
Ei bine, Tokyo le are pe toate.
Designul unic il face potrivit in orice dormitor in care se doreste un strop de extravaganta.
Lateralele si tablia, extrem de late, il fac foarte practic si confortabil, putand inlocui o bancheta sau noptiera, care altfel ar fi fost necesare in dormitorul dumneavoastra.
Materialele folosite, atat pentru structura, cat si pentru tapiterie, subnt de foarte buna calitate, ceea ce confera patului nu numai rezistenta, ci si un aspect deosebit.
Patul poate fi tapitat, functie de preferintele dumneavoastra, cu stofa, microfibra, catifea, avand la dispozitie cam orice culooare la care va puteti gandi.
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Stare asamblare | Dezasamblat |
| Lungime | 240 cm |
| Latime | Dimensiunea saltea + 70 cm |
| Material cadru | Lemn masiv si PAL |
| Esenta lemn | Plop |
| Inaltime tablie | 50 cm |
| Inaltime laterala | 25 cm |