Selectează dimensiunea, materialul și culoarea dorită pentru patul tău.
După plasarea comenzii, vom reveni către tine pentru confirmarea detaliilor comenzii și pentru a-ți oferi toate informațiile necesare.
Pentru alte variante de materiale și culori (stofă, boucle, velur) contactează-ne la 0775 589 632 (0775LUXOFA)
Patul tapitat Dream cu lada de depozitare poate o fi o piesa de mobilier ideala în amenajarea unui dormitor modern.
Acesta este realizat pe o structură de lemn de plop (o esență dură) uscat conform celor mai moderne standarde din domeniu, ceea ce îi conferă durabilitate în timp.
Patul este prevazut cu somiera rabatabila cu pistoane cu gaz, extrem de fiabile, beneficiind de un spatiu generos de depozitare sub aceasta.
Posibilitățile de personalizare sunt multiple, putând alege dintr-o gamă variată de culori și materiale diverse, fie ca vorbim de catifea, stofă, velur, microfibră sau materiale speciale pentru curățare ușoară sau pentru cei care au animale de companie.
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Stare asamblare | Dezasamblata |
| Lungime | 210 cm |
| Latime | Functie de dimensiunea aleasa |
| Material cadru | Otel, lemn masiv si PAL |
| Esenta lemn | Plop |
| Tip somiera | Rabatabila |
| Inaltime tablie | 110 cm |
| Inaltime laterala | 35 cm |