Canapeaua modulara Masterchef, cu un design modern, rafinat, poate aduce un plus de atractivitate in bucataria Dvs.
Canapeaua poate fi realizata functie de dimensiunile necesare Dvs, intr-o gama extrem de variata de materiale si culori. Atat materialele folosite pentru tapiterie cat si structura canapelei au in vedere utilizarea atipica la care acestea sunt expuse. Astfel, structura canapelei este fabricata din lemn masiv de plop, iar spuma poliuretanica folosita este de densitate mare, pentru rezistenta la trafic intens.
Canapeaua poate fi tapitata, la comanda, cu materiale rezistente la impregnarea cu pete, cu curatare rapida.
| Tip produs | Canapea HoReCa |
| Lungime | Conform cu cerintele clientului |
| Material cadru | Lemn masiv |
| Esenta lemn | Plop |
| Structura sezut | Spuma poliuretanica de densitate mare |
| Structura spatar | Spuma poliuretanica de densitate mare |
| Adancime sezut | 60 cm |
| Adancime totala | 75 cm |
| Inaltime sezut | 45 cm |
| Inaltime spatar | 95 cm |
| Grosime spatar | 12 cm |
| Tip | modulara |