- Se adapteaza cu acelasi succes in orice incapere a casei sau biroului dumneavoastra, indiferent ca vorbim de living, dormitor sau lobby;
- Este o canapea confortabila care asigura o suprafata de dormit foarte generoasa, avand arcuri tip Relaxa pe toata suprafata;
- Extinsa, are o suprafata de dormit de dimensiuni de pat matrimonial: 190×150 cm;
- Fiind extensibila, se extinde si se strange foarte usor datorita unui mecanism foarte ingenios.
- Este usor demontabila; bratele se pot detasa, iar corpul canapelei se poate imparti in doua, intrand pe orice usa de acces.
- Are o lada de depozitare incapatoare, pozitionata sub sezut, unde puteti stoca lenjeria.
- Structura acesteia este foarte solida, din otel si lemn masiv;
- Se poate realiza pe culori si materiale extrem de variate.
| Tip produs | Canapea |
| Stil | Modern |
| Numar locuri | 3 |
| Numar brate | 2 |
| Stare asamblare | Dezasamblata |
| Lungime | 245 cm |
| Latime | 100 cm |
| Inaltime | 90 cm |
| Dimensiuni suprafata de dormit | 140x190 cm |
| Material cadru | Otel |
| Esenta lemn | Plop |
| Structura brate | Lemn masiv si PAL |
| Structura sezut | Arcuri tip Relaxa |
| Structura spatar | Arcuri tip Relaxa |