Piesele noastre de mobilier sunt fabricate la standarde inalte de executie, din materiale de cea mai buna calitate, oferind confort si stil.
Perla reprezinta cu succes modelul clasic Chesterfield, adaugand o nota de eleganta si sofisticare casei dumneavoastra.
Tesatura din spatele mobilierului nu este diferita de tesatura principala, oferindu-va lejeritatea de a aseza mobilierul in mai multe moduri.
Structura sa este extrem de rezistenta, fiind realizata din otel, lemn masiv si PAL.
Extensia solida de tip italian se afla pozitionata sub sezutul canapelei. Se indeparteaza perna sezutului, mecanismul de extensie se ridica, apoi ruleaza catre inainte.
Canapeaua se monteaza si demonteaza cu usurinta, fiind usor de transportat/mutat/montat.
| Tip produs | Canapea |
| Stil | Clasic |
| Numar locuri | 3 |
| Numar brate | 2 |
| Stare asamblare | Asamblat |
| Lungime | 206 cm |
| Latime | 100 cm |
| Inaltime | 90 cm |
| Dimensiuni suprafata de dormit | 110x195 cm |
| Material cadru | Otel |
| Esenta lemn | Plop |
| Structura brate | Lemn masiv si PAL |
| Structura sezut | Arcuri tip Relaxa |
| Structura spatar | Arcuri tip Relaxa |