Harmony este o canapea confortabila care asigura o suprafata de dormit foarte generoasa, avand plasa de arcuri tip Relaxa pe toata suprafata ei;
Extinsa, are o suprafata de dormit de dimensiuni de pat matrimonial: 195x160 cm.
De ce sa alegeti canapeaua Harmony?
Structura canapelei
Structura solida din otel face canapeaua extensibila pretabila pentru utilizare zilnica.
Sezutul canapelei este format din saltele de tip Relaxa care se imbina perfect, rezultand un pat de dimensiuni de pat matrimonial de 195x160 cm.
Canapeaua are spatiu de depozitare sub sezut.
Extensibilitatea canapelei
Canapeaua se extinde catre inainte, prin deplasarea spatarului catre in fata, aceasta miscare declansand un sistem silentios de extensie. Canapeaua se strange in pozitia de zi prin actionarea asupra mijocului patului nou format. Astfel, se ridica mijlocul patului in sus si acesta va glisa in forma de foarfece, strangandu-se cu usurinta.
Demontabilitate
Canapeaua se demonteaza si se monteaza cu usurinta. Bratele se indeparteaza iar corpul canapelei se imparte in trei parti, astfel incat este usor de transportat / mutat / montat / demontat.
| Tip produs | Canapea |
| Stil | Modern |
| Numar locuri | 3 |
| Numar brate | 2 |
| Stare asamblare | Dezasamblata |
| Lungime | 197 cm |
| Latime | 105 cm |
| Inaltime | 80 cm |
| Dimensiuni suprafata de dormit | 160x195 cm |
| Material cadru | Otel |
| Esenta lemn | Plop |
| Structura brate | Lemn masiv si PAL |
| Structura sezut | Arcuri tip Relaxa |
| Structura spatar | Arcuri tip Relaxa |