Canapeaua Copenhaga face parte din cea mai noua colectie de canapele a companiei noastre.
Design-ul scandinav o face potrivita pentru amenajari moderne, aceasta adaptandu-se cu usurinta celorlate elemente de design din incapere.
Canapeaua Copenhaga face parte din cea mai noua colectie de canapele a companiei noastre.
Design-ul scandinav o face potrivita pentru amenajari moderne, aceasta adaptandu-se cu usurinta celorlate elemente de design din incapere.
Este potrivita atat pentru living cat si pentru dormitor, fiind extrem de rezistenta si foarte confortabila.
Canapeaua beneficiaza de o extensie clasica ce se trage catre inainte si spatarul se rabateaza in jos, formand un adevarat pat matrimonial (190×143 cm).
Canapeaua Copenhaga este prevazuta cu o lada de depozitare ce poate fi accesata prin ridicarea partii superioare a sezlongului.
Canapeaua Copenhaga este extrem de rezistenta, structura sa fiind realizata din aliaj de otel, lemn masiv si PAL, iar sezutul din arcuri Bonnell (tip Relaxa), de asemenea din otel.
Catifeaua folosita da o senzatie moale, matasoasa la atingere, dar in acelasi timp este si foarte practica, curatarea acesteia facandu-se cu usurinta cu o carpa umeda si produse de curatare naturale.
Canapeaua Copenhaga ajunge la tine acasa in trei colete ce se imbina cu usurinta. Astfel, poate astfel fi mai usor de montat / demontat / transportat.
| Tip produs | Canapea |
| Stil | Modern |
| Numar locuri | 2 |
| Numar brate | 2 |
| Stare asamblare | Dezasamblata |
| Lungime | 230 cm |
| Latime | 98 cm |
| Inaltime | 95 cm |
| Dimensiuni suprafata de dormit | 143x190 cm |
| Material cadru | Otel |
| Esenta lemn | Plop |
| Structura brate | Lemn masiv si PAL |
| Structura sezut | Arcuri tip Relaxa |
| Structura spatar | Arcuri tip Relaxa |